AVANTAJLAR

CIOCard’ın size sunmuş olduğu hizmetler ile, çalışanlarınıza vereceğiniz tüm yan hakların muhasebeleştirmesini tek fatura ile yaparak, bunun %100 e varan vergisel avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kolay kullanımlı online işlemler arayüzümüz ile hızlı ve güvenli bir şekilde işlemlerinizi yapabilir, Masraf fişleri ve kart ekstreleri ile uğraşmak yerine, tüm işlemlerinizi online olarak yönetebilir ve raporlayabilirsiniz.

Şirket ihtiyaçlarınıza yönelik hızlı ve çözüm odaklı size özel hizmetlerimiz ile çalışan memnuniyetini artırıp, yüksek çalışan bağlılığı elde edebilirsiniz.

CIOffice ile, ofisiniz için gerekli tüm ihtiyaçlarınız (gıda, kırtasiye, temizlik vb.) uygun fiyat ve yüksek kalite ile anında kapınızda.

Kullanım Kolaylığı ve Online Hizmetler: 
Online olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde bakiyenizi sorgulayıp, geçmiş işlemlerinizi görüntüleyebilir; Kayıp, çalıntı bildirimlerinizi anında yapabilirsiniz.

Talebinizi İletin:
Şirket ve çalışanlarının birebir ihtiyaçları doğrultusunda CIO Pos altyapısına dahil olmasını istediğiniz lokasyonları bildirip, size özel butik ve çözüm odaklı hizmetten yararlanın.

Kullandıkça Kazanın:
A plus ve seçkin restaurantlardan yemek yerken CIOPuan kazanın, kazandığınız puanları ister marketlerde ister restaurantlarda özgür bir şekilde harcayın.