PİDELE YAŞAMKENT'TE DE ARTIK CIOCARD KULLANABİLİRSİNİZ.

Ankara’nın önemli lezzet duraklarından PİDELE Yaşamkent‘te de artık CIOCard‘ınızı kullanarak Mobil POS ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.
Tüm servis noktalarımızı görmek için tıklayın

COVID-19 SALGININA KARŞI CIOMOBIL KAREKOD VE CIOCARD İLE TEMASSIZ ÖDEME KOLAYLIĞI

CIOCard MOBİL POS 

Dünya genelinde ortaya çıkan Coronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle temastan kaçındığımız bu dönemde, CIO Kurumsal Çözümler olarak kart kullanıcılarımıza CIO Mobil üzerinden karekod veya CIOCard ile temassız ödeme yöntemleri sunuyoruz.

KAĞIT FATURA GÖNDERİMİ

Küresel çapta ve ülkemizde yaşanan Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı aldığımız önlemler nedeniyle kendinizin ve çevrenizin sağlığı için CIO Card olarak 23 Mart 2020 tarihi itibariyle tüm fatura ve ödeme süreçlerini online gerçekleştireceğimizi, kağıt fatura ve evrak kabul edemeyeceğimizi bildirmek isteriz…
Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

ÖĞÜTLER MARKETTE DE ARTIK CIOCARD İLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

Yemek kartı ile alışveriş yapılabilen tüm Öğütler Marketler’de artık CIO Card’ınız ile alışveriş yapabilirsiniz.
Size en yakın Öğütler Marketi ve diğer tüm servis noktalarımızı görmek için tıklayın

CEZZAR STEAKHOUSE'DA DA ARTIK CIOCARD KULLANABİLİRSİNİZ

Cezzar Steakhouse

Ankara’nın önemli lezzet duraklarından Cezzar Steakhouse‘da artık CIO Card’ınızı kullanarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.
Tüm servis noktalarımızı görmek için tıklayın

DÜVEROĞLU BİLKENT'TE DE ARTIK CIOCARD KULLANABİLİRSİNİZ

Ankara’nın önemli lezzet duraklarından Düveroğlu Bilkent‘te de artık CIO Card’ınızı kullanarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.
Tüm servis noktalarımızı görmek için tıklayın

MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA

CIO Mobil Pos Uygulamamız yayında. Android akıllı cihazlar için buraya tıklayarak indirebilir, kendi mobil telefonunuzla ödeme kabul etmeye hemen başlayabilirsiniz.

CIOCARD MOBİL UYGULAMASIYLA ARTIK KAHVE VE YEMEK SİPARİŞİ DE VEREBİLİRSİNİZ

CIOCard’tan bir yenilik daha. Artık yemek ve kahve siparişlerinizi de CIOMobil uygulaması üzerinden verebilir, ödemelerinizi otomatik olarak, karta ihtiyaç olmadan kolay ve hızlı olarak yapabilirsiniz.

YUNUS MARKETTE DE ARTIK CIOCARD İLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

Yemek kartı ile alışveriş yapılabilen tüm Yunus Marketler’de artık CIO Card’ınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Size en yakın Yunus Marketleri ve diğer tüm servis noktalarımızı görmek için buraya tıklayın

YEMEK KARTINDA BUTİK HİZMETLER

Ankara’da yaygın üye işyeri ağına sahip CIO Meal Card ile şirketinize esnek, çözüm odaklı ve butik hizmet sunuyoruz.

Şirket ihtiyaçlarınıza göre lokasyon kısıtlamaları, anında kart basımı ve teslimi, isteklerinize göre üye işyeri ekleme, 7/24 kesintisiz destek ve birebir müşteri temsilcisi…

2021 YILI YEMEK KARTI İSTİSNA BEDELİ BELİRLENDİ

2021 Yılı günlük yemek bedeli istisnası Resmi Gazetede yayınlanan 310 seri no’lu genel tebliğ ile %21 artırılarak KDV dahil 24,84 ’den 27 TL’ye yükseldi.