HAKKIMIZDA

CIO Kurumsal Çözümler A.Ş. olarak, 2017 yılı Ocak ayında %100 yerli sermaye ve Türk mühendisler ile ODTÜ Teknokent A.Ş. için planlanan CIOCard projemizi; müşteri talepleri doğrultusunda başarılı altyapımız ve ekibimiz ile genişletme kararı alarak, kısa sürede Ankara genelindeki A+ üye işyerleri ve seçkin kurumlarla yaptığımız anlaşmalarla, rekabet ortamını canlandırarak yemek sektörüne yeni bir soluk getirmek ve hizmet kalitesini yükseltmek adına emin adımlar atmış bulunmaktayız.

Misyonumuz olan CIOCard kullanıcı memnuniyetinin, üye işyerilerimizin sağlayacağı hizmet kalitesiyle gerçekleşeceği bilinci ile donanım ve yazılım üzerine yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarını tamamlamış bulunmaktayız.

Bu bağlamda %100 yerli yazarkasa firmaları; Mikrosaray ve Infoteks işbirliği ile GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) onaylı Yeni Nesil Yazar Kasa (ÖKC) üzerinde güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Kullanıcılarımızın sağlıklı yemek tercihlerine yönelik olarak, üye işyeri seçimlerimizde hijyenik ve kaliteli işletmeler tercih etmekteyiz.

Sağladığımız hizmetlerle CIOCard kullanıcılarına bir yemek kart ve ödeme sisteminden daha fazlası olduğunu hissettirerek yenilikçi, yaratıcı ve entegre sistemler ile birlikte üye işyerlerinin maliyetlerini düşürerek , düşen maliyetlerin de CIOCard müşterilerine kaliteli hizmet olarak dönmesini hedeflenmektedir.