HAKKIMIZDA

CIO Kurumsal Çözümler A.Ş. olarak, 2017 yılının Ocak ayında %100 yerli sermaye ve Türk mühendisler ile ODTÜ Teknokent A.Ş. için planlayarak tasarımına başladığımız CIOCard projemizi; yenilikçi altyapımız ve başarılı ekibimiz ile kullanıcı talepleri doğrultusunda genişletme kararı almış bulunmaktayız.

2022 yılı Ocak ayı itibariyle test çalışmalarımızı tamamlayıp, aktif saha çalışmalarımıza başlayarak kısa sürede Ankara genelindeki A+ üye işyerleri ve seçkin kurumlarla yaptığımız anlaşmalar ile rekabet ortamını canlandırarak yemek sektörüne yeni bir soluk getirmek ve hizmet kalitesini yükseltmek adına emin adımlar atmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Misyonumuz olan CIOCard kullanıcı memnuniyetinin, seçkin üye işyerlerimizin sağlayacağı hizmet kalitesiyle gerçekleşeceği bilinciyle, donanım ve yazılım üzerine yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarımızda ilerlemeye tüm hızımızla devam etmekteyiz.

Bu bağlamda önde gelen POS şirketleriyle;  GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) onaylı Yeni Nesil Yazar Kasa (ÖKC) üzerinde güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Kullanıcılarımızın sağlıklı yemek tercihlerine yönelik olarak, üye işyeri seçimlerimizde hijyenik ve kaliteli işletmeler tercih etmekteyiz.

Sağladığımız hizmetlerle CIOCard kullanıcılarına bir yemek kart ve ödeme sisteminden daha fazlası olduğunu hissettirerek yenilikçi, yaratıcı ve entegre sistemler ile birlikte üye işyerlerinin maliyetlerini düşürerek , düşen maliyetlerin de CIOCard müşterilerine kaliteli hizmet olarak dönmesini hedeflenmektedir.